Medior/senior Test Manager

Banki, biztosítói, illetve nagyvállalati fejlesztési projektekhez. ügyfél oldalon végzendő munkákhoz keresünk

Medior/Senior Tesztmenedzser kollégát

Feladatok

  • Tesztelési stratégia és részletes terv elkészítése
  • Tesztesetek tervezése, tervezések támogatása, felügyelete
  • Tesztelési projektek menedzselése, koordinálása
  • Rendszeres státuszok és elemzések készítése

Amit keresünk

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat hasonló munkakörben és környezetben
  • Motivált új módszertanok, technikák megismerésében
  • Hozzájárul a csapat fejlődéséhez
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő, egyénre szabott szakmai fejlődési lehetőség
  • Legújabb technológiák megismerése
  • Összetartó baráti közösség
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Támogató légkör

Munkavégzéshelye Budapest, Magyarország

Célunk, a piacon elismert szakmai műhely létrehozása.

Jelentkezek
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Köszönjük!

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!
Valami hiba történt!

Miért jó nálunk dolgozni

Join Our Amazing Team - Startux X Webflow Template

Baráti, támogató légkör

Csapatként működünk és hosszú távon számítunk rád. Nagy hangsúlyt fektetünk a csapatépítésre, céges elvonulásokra, közös élmények szerzésére.

Career Growth - Startux X Webflow Template

Szakmai fejlődés

Mivel az egyik fő értékünk a szakmai igényesség, így maximálisan támogatott mind a képzéseken és konferenciákon való részvétel, mind pedig a szakmai tanúsítványok megszerzése.

100% Remote - Startux X Webflow Template

Home office

A mentoring időszak alatt a könnyebb információáramlást, gyorsabb betanulást, beilleszkedést az intenzív irodai jelenlét segíti leginkább, de ezt követően hetente két nap home office és három irodai nap biztosított.

Unlimited PTO - Startux X Webflow Template

Változatosság, rugalmasság

Saját folyamataink tekintetében rugalmasan fejlődőnk, az ügyfeleinken keresztül pedig belelátunk a nagyvállalati működésbe is. A projektjeinket az iparági és a módszertani változatosság jellemzi, így úgy tudsz mindig újszerű feladatokon dolgozni, hogy közben nem kell munkahelyet váltanod.

Medical Assistance - Startux X Webflow Template

Munkakörülmény

 Irodánk a Budapesten, a IX. kerület egyik legmodernebb irodaházában, a Haller Gardensben található, amely tökéletesen támogatja mind a napi munka-végzésünket, mind a közösségépítést egyaránt. Van csocsó, darts, babzsák és még PS is.

Compliance - Startux X Webflow Template

Egyensúly

Nagy hangsúlyt fektetünk a fizikai-, szellemi- és lelki egyensúly fenntartására, egészségünk megóvására, így az igénybe vehető egészségügyi szolgáltatások mellett, a programnak köszönhetően sportolási lehetőségek, coaching és mentálhigiénés tanácsadás is igénybe vehető.

Flexible Hours - Startux X Webflow Template

Tudásmegosztás

Havi szinten rendezünk egy belső szakmai műhely alkalmat a rendszerszervezőket/üzleti elemzőket tömörítő Chapternek, ahova mindenki behozhatja a projekt tapasztalatait, kérdéseit, vagy akár a közös szakmai működést fejlesztő ötleteit.

Great Culture - Startux X Webflow Template

Extra szabadnapok

Akiknek a Munka Törvénykönyve alapján éves szinten kevesebb szabadság jár, mint 30 nap, a szabadságkeretüket kiegészítjük.

Galéria