Junior Java Developer

Feladatok

  • Fejlesztői feladatok ellátása agilis módszertan szerint működő dinamikus csapatban
  • JSE, JEE alkalmazások tervezése, fejlesztése és tesztelése
  • Unit és integrációs tesztek készítése
  • UI és UX tervezésben részvétel

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • 1-2 év tapasztalat JEE alkalmazások vagy web alkalmazások front-end, back-end fejlesztésében
  • JEE technológiák ismerete
  • Nagyvállalati IT megoldások ismerete (alkalmazás-szerverek, adatbázis-kezelők)
  • JavaScript keretrendszerek/technológiák ismerete (pl. Angular, jQuery)
  • Agilis módszertanok és eszközök ismerete (pl. Jira, Confluence)
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rendszeres szakmai tréningek és vizsgák
  • Modern technológiák megismerése
  • Kiváló munkakörülmények
  • Képesség- és készségfejlesztő tréningek támogatása
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye Budapest, Magyarország.

Jelentkezek
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Köszönjük!

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!
Valami hiba történt!

Miért jó nálunk dolgozni

Join Our Amazing Team - Startux X Webflow Template

Baráti, támogató légkör

Csapatként működünk és hosszú távon számítunk rád. Nagy hangsúlyt fektetünk a csapatépítésre, céges elvonulásokra, közös élmények szerzésére.

Career Growth - Startux X Webflow Template

Szakmai fejlődés

Mivel az egyik fő értékünk a szakmai igényesség, így maximálisan támogatott mind a képzéseken és konferenciákon való részvétel, mind pedig a szakmai tanúsítványok megszerzése.

100% Remote - Startux X Webflow Template

Home office

A mentoring időszak alatt a könnyebb információáramlást, gyorsabb betanulást, beilleszkedést az intenzív irodai jelenlét segíti leginkább, de ezt követően hetente két nap home office és három irodai nap biztosított.

Unlimited PTO - Startux X Webflow Template

Változatosság, rugalmasság

Saját folyamataink tekintetében rugalmasan fejlődőnk, az ügyfeleinken keresztül pedig belelátunk a nagyvállalati működésbe is. A projektjeinket az iparági és a módszertani változatosság jellemzi, így úgy tudsz mindig újszerű feladatokon dolgozni, hogy közben nem kell munkahelyet váltanod.

Medical Assistance - Startux X Webflow Template

Munkakörülmény

 Irodánk a Budapesten, a IX. kerület egyik legmodernebb irodaházában, a Haller Gardensben található, amely tökéletesen támogatja mind a napi munka-végzésünket, mind a közösségépítést egyaránt. Van csocsó, darts, babzsák és még PS is.

Compliance - Startux X Webflow Template

Egyensúly

Nagy hangsúlyt fektetünk a fizikai-, szellemi- és lelki egyensúly fenntartására, egészségünk megóvására, így az igénybe vehető egészségügyi szolgáltatások mellett, a programnak köszönhetően sportolási lehetőségek, coaching és mentálhigiénés tanácsadás is igénybe vehető.

Flexible Hours - Startux X Webflow Template

Tudásmegosztás

Havi szinten rendezünk egy belső szakmai műhely alkalmat a rendszerszervezőket/üzleti elemzőket tömörítő Chapternek, ahova mindenki behozhatja a projekt tapasztalatait, kérdéseit, vagy akár a közös szakmai működést fejlesztő ötleteit.

Great Culture - Startux X Webflow Template

Extra szabadnapok

Akiknek a Munka Törvénykönyve alapján éves szinten kevesebb szabadság jár, mint 30 nap, a szabadságkeretüket kiegészítjük.

Galéria